Apskaita

Užsienio juridinių asmenų – filialų, atstovybių, padalinių

- veiklos Lietuvoje apskaita ir apmokestinimas

Jurgita Navikienė
Registruotis
 • 6ak. val.
  Kaina: 120 Eur (+ PVM)
Mokymų aprašymas ir temos

Jau tapo įprasta, kad juridiniai asmenys savo verslą dažnai vykdo ne vienos valstybės teritorijoje – Lietuvoje yra įkuriami filialai, atstovybės, padaliniai.

Vykdant veiklą per nuolatinę buveinę iškyla daug mokestinių klausimų, tokių kaip PVM atskaitos niuansai, daugiau...

dividendų apmokestinimo ypatumai, nuostolių perkėlimo galimybės bei dvigubo apmokestinimo išvengimas. Taip pat ne mažiau aktualūs ir kainodaros dokumentavimo klausimai. 

 • Kaip perkelti nuostolius? 
 • Kokios yra finansinės atskaitomybės sudarymo ypatybės? 
 • Kokios prievolės kyla, vykdant veiklą per kelias nuolatines buveines? 
 • Su kokiais iššūkiais susiduriame, kai išsiskiria subjekto ir kontroliuojančios institucijos požiūris?

Sužinokite atsakymus į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus seminaro metu.

Temos:

 • Užsienio vieneto veiklos finansinė apskaita Lietuvoje. Apskaitos politikos pasirinkimo galimybės.
 • iMAS – prievolių naštos palengvinimo alternatyvos apskaitos politikoje.
 • Pajamų pripažinimo ir sąnaudų registravimo (paskirstymo veiklai Lietuvoje ir užsienyje) tvarkos pasirinkimo galimybės.
 • Mokesčių apskaičiavimo ypatumai dėl užsienio vieneto veiklos Lietuvoje:
  • pelno mokestis;
  • pridėtinės vertės mokestis;
  • kiti mokesčiai.
 • Mokesčių lengvatos.
 • Kūrybinės apskaitos aspektai.

Dovana!

Kiekvienas seminaro dalyvis dovanų gaus 30 Eur + PVM vertės nuolaidų kodą įmonių vidaus tvarkoms įsigyti ir 50 Eur + PVM vertės nuolaidų kodą Apskaitos politikai PLIUS įsigyti!

Įmonės vidaus tvarkos – atsakomybių ir procesų optimizavimo įrankis. Paruoštos tvarkos orientuotos į įmonėje vykstančius pagrindinius procesus, todėl vietoj keliasdešimties neretai besidubliuojančių tvarkų, kuriose prarandamas laikas ir fokusas esminiams dalykams ieškant atsakingų asmenų ar teisingos bei vadovo patvirtintos procedūros, galėsite turėti koncentruotas ir visą procesą apimančias tvarkas. Efektyvumas slypi paprastume!

Apskaitos politika PLIUS - internetinė programa tinkanti įmonėms, tvarkančioms apskaitą pagal VAS, kurios turinys atnaujintas pagal FAĮ reikalavimus nuo 2022-05-01. Tai naudingas įrankis įmonei, palengvinantis apskaitos tvarkymą, nes joje iš anksto nustatomi apskaitos tvarkymo principai, registravimo, vertinimo, klasifikavimo procedūros, finansinių ataskaitų teikimo susitarimai, taisyklės ir praktika, siekiant apibendrinti informaciją apie įmonės ūkinę veiklą.

*kodai bus atsiųsti po seminaro į Jūsų nurodytą el. pašto adresą.

Papildoma informacija

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 09.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30-14.45 val. (pertrauka).

Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2023-05-23 Countline mokymų klasė, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-05-23 10:002023-05-23 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Užsienio juridinių asmenų – filialų, atstovybių, padaliniųMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Užsienio juridinių asmenų – filialų, atstovybių, padalinių Seminaro data: 2023-05-23 Seminaro vieta: Countline mokymų klasė, Vilnius Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 09.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30-14.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltCountline mokymų klasė, VilniusMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
 • 2023-05-23 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-05-23 10:002023-05-23 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Užsienio juridinių asmenų – filialų, atstovybių, padaliniųMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Užsienio juridinių asmenų – filialų, atstovybių, padalinių Seminaro data: 2023-05-23 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 09.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30-14.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
6 akad. val.
Mokymus veda
Jurgita Navikienė
Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką. J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.
Registracija
Užsienio juridinių asmenų – filialų, atstovybių, padalinių - veiklos Lietuvoje apskaita ir apmokestinimas
Mokymų kaina: 120 Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 120Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 120Eur (+ PVM)
Taip (kaina su pietumis 120 EUR + PVM) Ne (kaina be pietų 120 EUR + PVM)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.