Apskaita

Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriuje

Natalja Kobzevienė
Registruotis
 • 4 ak. val.
  Kaina: 95 Eur
              85.5 Eur
Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2023-12-13 Countline mokymų klasė, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-12-13 9:002023-12-13 12:15Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriujeMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriuje Seminaro data: 2023-12-13 Seminaro vieta: Countline mokymų klasė, Vilnius Mokymų trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltCountline mokymų klasė, VilniusMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
 • 2023-12-13 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-12-13 9:002023-12-13 12:15Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriujeMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriuje Seminaro data: 2023-12-13 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Mokymų trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
4 akad. val.
Mokymų aprašymas ir temos

Dauguma įstaigų vykdydamos savo veiklą naudoja automobilius – įsigytus, nuomojamus ar panaudos būdu eksploatuojamus. Viešajame sektoriuje naudojami ne tik tarnybiniai automobiliai, tačiau ir pavėžėjų paslaugos, kurios yra patrauklios, tačiau turi ir grėsmių.

 • Kaip įstaigai planuoti biudžetą, kai naudojamasi pavežėjų paslaugomis ar išnuomotais elektromobiliais bei paspirtukais?
 • Kas turėtų būti nurodoma vidinėse tvarkose, kad būtų atskirtos atsakomybės ribos tarp įstaigos ir darbuotojo?
 • Kaip kompensuoti elektros išlaidas, kai darbovietės elektromobilis ar hibridinė transporto priemonė kraunami namuose?
 • Kaip nustatoma kuro norma elektromobiliui ir kaip tinkamai tai apskaityti?

Susisiekimo ministerija yra parengusi nutarimo Nr. 543 pakeitimo projektą, kuriuo naujai apibrėžiamas tarnybinio lengvojo automobilio faktinių degalų normų nustatymo procesas bei patikslinama netarnybinio automobilio sąvoka.

Kaip vykdoma automobilio kuro bei kitų eksploatavimo išlaidų apskaita? Kokių iššūkių kyla? Į ką reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį? Diskusijų nuolat taip pat kelia automobilių naudojimas projektuose. Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymus seminare.

Temos

 • Įstaigų naudojamos transporto priemonės: nuosavos, pagal panaudą, nuomojamos, priklausančios darbuotojams (spec. transportas ir lengvieji automobiliai).
 • Elektromobiliai - kaip teisingai tvarkyti apskaitą.
 • Pavežėjų paslaugų ar išnuomotų elektromobilių bei paspirtukų naudojimas.
 • Naujų transporto priemonių įsigijimas, nusidėvėjimas, nurašymas, pardavimas.
 • Automobilių naudojimas projektuose.
 • Nuosavų ir kitų automobilių kuro normos nustatymas.
 • Kuro sunaudojimas ir inventorizacija.
 • Alternatyvių degalų apskaita.
 • Kitos transporto eksploatavimo išlaidos: ženklinimas, remontas, plovimas, draudimas, techninė priežiūra, saugojimas.
 • Atsarginių detalių ir priežiūros priemonių įsigijimas ir sunaudojimas.
 • Darbas nuotoliniu būdu ir automobilių naudojimas.
 • Kokiais atvejais nustatomos pajamos natūra dėl įstaigoje naudojamų automobilių.
Papildoma informacija

Kiekvienas mokymų dalyvis gauna mokymų medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Mokymų trukmė: 9.00–12.15 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val. (pertrauka).

Mokymus veda
Natalja Kobzevienė
Natalja Kobzevienė – lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Taip pat lektorė teikia praktines konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.
Registracija
Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriuje
Mokymų kaina: 85.5 Eur
Mokymų kaina: 85.5Eur
Mokymų kaina: Eur
Taip (kaina su pietumis EUR) Ne (kaina be pietų 95 EUR)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.