Apskaita

E-mokytojų darbo apmokėjimas

Natalja Kobzevienė
Registruotis
 • 2 ak. val.
  Kaina: 60 Eur
              51 Eur
Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2023-06-16 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-06-16 10:002023-06-16 11:30Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: E-mokytojų darbo apmokėjimasMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: E-mokytojų darbo apmokėjimas Seminaro data: 2023-06-16 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Seminaro trukmė: 10.00–11.30 val. Registracija 9.30–10.00 val. Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
2 akad. val.
Mokymų aprašymas ir temos

Prieš kurį laiką visuotinis persikėlimas į nuotolinį darbą ir mokymą užgriuvo netikėtai, kilo daug iššūkių, tačiau švietimo įstaigos įrodė, kad yra inovatyvios ir sugebėjo prisitaikyti prie karantino bei darbo nuotoliniu būdu. Švietimo įstaigoms teko patvirtinti nuotolinio darbo tvarkas ir spręsti daug naujų teisinių problemų.

Laikui bėgant ir keičiantis visuomenės poreikiams, nuotolinis darbas ir mokymasis tampa nauja realybe, reikalaujančia prisitaikymo ir atsakomybės tiek iš įstaigų, tiek iš darbuotojų/mokinių. Taigi, e-mokytojai dažnai susiduria su problemomis, susijusiomis su darbo laiko apskaita, užmokesčiu ir finansavimu.

 • Koks skirtumas tarp darbo sutarties ir individualios veiklos paslaugų sutarties?
 • Kaip pasirinkti tinkamiausią sutarties tipą ir kaip ją tinkamai sudaryti?
 • Kaip planuoti darbo laiką, kaip registruoti faktiškai dirbtą darbą ir kaip tai atspindėti mokesčių ir apskaitos dokumentuose?
 • Kaip teisingai apskaičiuoti darbo užmokestį ir mokesčius, kurie priskiriami e-mokytojams?
 • Kokie yra galimi apmokestinimo būdai?

Seminaro metu lektorė pateiks atsakymus į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus.

Temos:

 • Darbo sutarties sudarymas ar individualios veiklos paslaugos.
 • Darbo laiko planavimas ir faktiškai dirbtas darbas.
 • ŠVIS informacijos analizė.
 • Darbo apmokėjimas ir apmokestinimas.
Papildoma informacija

Kiekvienas mokymų dalyvis gauna mokymų el. medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–11.30 val. Registracija 9.30–10.00 val.
 

Mokymus veda
Natalja Kobzevienė
Natalja Kobzevienė – lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Taip pat lektorė teikia praktines konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.
Registracija
E-mokytojų darbo apmokėjimas
Mokymų kaina: 51 Eur
Mokymų kaina: 51Eur
Mokymų kaina: Eur
Taip (kaina su pietumis EUR) Ne (kaina be pietų 60 EUR)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.