Apskaita

Pelno nesiekiančių organizacijų finansinių ataskaitų stebėsena

Kam būti pasiruošus?

Jurgita Navikienė
Registruotis
 • 6ak. val.
  Kaina: 110 Eur (+ PVM)
Mokymų aprašymas ir temos

AVNT paskelbė Finansinių ataskaitų kokybės stebėsenos 2023 m. gaires, kuriose nustatyta, kad AVNT 2023 m. atliks pelno nesiekiančių juridinių asmenų – daugiau...

labdaros ir paramos fondų, viešųjų įstaigų, asociacijų – 2022 m. finansinių ataskaitų kokybės stebėseną.

Ne viena asociacija, labdaros paramos fondas ar viešoji įstaiga nepilnai, netiksliai ar klaidingai parengia finansines ataskaitas. Ypač jų „rašytines“ dalis – aiškinamąjį raštą, veiklos ataskaitą ar metinį pranešimą. Nagrinėsime finansinių ataskaitų parengimo specifiką. Kokie iššūkiai kyla ir į ką verta atkreipti dėmesį? Kokią informaciją privalu atskleisti metiniame pranešime ir veiklos ataskaitoje, kad jos taptų kokybiškomis?

Šio seminaro metu auditorė atkreips dėmesį į jau nustatytas finansinių ataskaitų rengimo klaidas, kurios gali lemti ne tik paramos gavėjo statuso praradimą, bet ir papildomai apskaičiuotus mokesčius, jeigu būtų nustatyta pažeidimų panaudojant paramą ar finansavimą. Taigi, dar ne vėlu suspėti tinkamai parengti finansines ataskaitas!

Temos:

 • Finansinių ataskaitų stebėsena:
  • Atlikimo eiga;
  • Gairės.
 • Finansinės apskaitos reglamentai – jų svarba finansinei apskaitai ir atskaitomybei:
  • Tvarkos ir politikos;
  • Ūkinių operacijų registravimo efektyvumo ir teisingumo įvertinimas;
  • Buhalterinių sąskaitų likučių analizė;
  • Inventorizacijos procedūrų nauda;
  • Klaidos, koregavimas, apskaitos politikos keitimas.
 • Finansinių ataskaitų kokybė:
  • Finansavimo ir paramos panaudojimo atskleidimas. Vadovo atsakomybė;
  • Patirtos sąnaudos ir finansavimo pajamos – klaidų apžvalga;
  • Finansinės būklės ataskaitos kokybė ir teisingumas;
  • Metinis pranešimas ir veiklos ataskaita – dažniausiai pateikiama per mažai informacijos.
 • Klaidų ir netikslumų prevencija ir koregavimas:
  • Tvarkų ir politikų keitimas ir rengimas;
  • Darbuotojų kvalifikacijos problemos – apsvarstyti išorinių konsultacijų ir apskaitos priežiūros klausimus;
  • Vadovybės sprendimų agresyvumo prevencija;
  • Perspektyvinis ir retrospektyvinis klaidų taisymas. Atskleidimas finansinėse ataskaitose.
Papildoma informacija

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 12.00-13.00 val. (pietų pertrauka), 14.30–14.45 val. (pertrauka).

Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2023-04-06 Countline mokymų klasė, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-04-06 10:002023-04-06 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Pelno nesiekiančių organizacijų finansinių ataskaitų stebėsenaMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Pelno nesiekiančių organizacijų finansinių ataskaitų stebėsena Seminaro data: 2023-04-06 Seminaro vieta: Countline mokymų klasė, Vilnius Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 12.00-13.00 val. (pietų pertrauka), 14.30–14.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltCountline mokymų klasė, VilniusMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
 • 2023-04-06 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-04-06 10:002023-04-06 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Pelno nesiekiančių organizacijų finansinių ataskaitų stebėsenaMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Pelno nesiekiančių organizacijų finansinių ataskaitų stebėsena Seminaro data: 2023-04-06 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 12.00-13.00 val. (pietų pertrauka), 14.30–14.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
6 akad. val.
Mokymus veda
Jurgita Navikienė
Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje bei didžiuosiuose šalies žiniasklaidos portaluose. Jurgita Navikienė nuolat ir pati kelia kvalifikaciją. Pastaraisiais metais dalyvavo mokymuose Austrijoje Antikorupcijos akademijoje ir Baltijos šalyse gilinosi į valdybų gerąją praktiką. J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn. Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.
Registracija
Pelno nesiekiančių organizacijų finansinių ataskaitų stebėsena Kam būti pasiruošus?
Mokymų kaina: 110 Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 110Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 110Eur (+ PVM)
Taip (kaina su pietumis 110 EUR + PVM) Ne (kaina be pietų 110 EUR + PVM)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.