Apskaita

Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika

Natalja Kobzevienė
Registruotis
  • 2 ak. val.
    Kaina: 70 Eur
Data ir vieta
Seminaras vyks
  • 2024-01-29 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2024-01-29 10:002024-01-29 11:30Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematikaMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika Seminaro data: 2024-01-29 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Seminaro trukmė: 10.00–11.30 val. Registracija 9.30–10.00 val. Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
2 akad. val.
Mokymų aprašymas ir temos

Dažnai viešojo sektoriaus subjektai gauna paramą iš paramos teikėjų, kurie gali būti tiek privačios įmonės, tiek užsienio juridiniai asmenys. Skirstant paramą kitiems VSS, išduodant naudotis kitą nemokamai gautą turtą, nuolat kyla klausimų dėl paramos įvertinimo, registravimo ir atskleidimo finansinių ataskaitų aiškinamajame rašte.

Seminaro tikslas – paaiškinti, kaip VSS turėtų registruoti ir finansinių ataskaitų aiškinamajame rašte atskleisti informaciją apie gautą bei paskirstytą paramą ar kitą nemokamai gautą turtą, siekiant kad finansinėse ataskaitose parama būtų atvaizduojama teisingai.

Kokie standartai reglamentuoja paramos apskaitą? Kaip suderinti nuostatas tarpusavyje? Kokioms sumoms priskiriamas neatlygintinai gautas turtas? Kaip nustatyti nemokamai arba už simbolinį atlygį gauto turto tikrąją vertę? Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymą seminaro metu.

Temos:

  • Finansavimo sumų apskaita, derinimas, eliminavimas;
  • Paramos sąvoka, atvaizdavimas apskaitoje, deklaravimas;
  • Informacijos apie paramą įkėlimas į VSAKIS;
  • Informacijos atvaizdavimas FVAIS.
Papildoma informacija

Kiekvienas mokymų dalyvis gauna mokymų el. medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–11.30 val. Registracija 9.30–10.00 val.
 

Mokymus veda
Natalja Kobzevienė
Natalja Kobzevienė – lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Taip pat lektorė teikia praktines konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.
Registracija
Parama biudžetinėse įstaigose: apskaita, deklaravimas ir problematika
Mokymų kaina: 70 Eur
Mokymų kaina: 70Eur
Mokymų kaina: Eur
Taip (kaina su pietumis EUR) Ne (kaina be pietų 70 EUR)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.