Apskaita

Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas įmonėse

DI įrankių pagalba

Emilis Vasiliauskas, Jurgita Navikienė
Registruotis
 • 7 ak. val.
  Kaina: 110 Eur (+ PVM)
Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2023-10-05 Countline mokymų klasė, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-10-05 09:002023-10-05 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas įmonėseMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas įmonėse Seminaro data: 2023-10-05 Seminaro vieta: Countline mokymų klasė, Vilnius Mokymų trukmė: 09.00–15:45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 9.45-10.00 val., 12.00-13.00 val. (pietų pertrauka), 14.30-14.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltCountline mokymų klasė, VilniusMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
 • 2023-10-05 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-10-05 09:002023-10-05 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas įmonėseMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas įmonėse Seminaro data: 2023-10-05 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Mokymų trukmė: 09.00–15:45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 9.45-10.00 val., 12.00-13.00 val. (pietų pertrauka), 14.30-14.45 val. (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
7 akad. val.
Mokymų aprašymas ir temos

Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas yra esminiai veiksniai, lemiantys organizacijos finansinį stabilumą ir sėkmę. Šio seminaro metu lektorė sukoncentruos dėmesį į svarbų biudžeto sudarymo proceso, kontrolės priemonių ir veiklos planavimo strategijų vaidmenį verslo valdyme.

Seminaro metu:

 • Išnagrinėsime, kaip tinkamai sudaryti biudžetą, apimantį pajamas, išlaidas ir investicijas, atsižvelgiant į organizacijos tikslus ir strategijas. 
 • Aptarsime, kaip išnagrinėti praeities duomenis ir ateities prognozes, kad būtų galima nustatyti realistiškus ir pasiekiamus biudžeto tikslus.
 • Gilinsimės į biudžeto kontrolės ir stebėsenos priemonės. 
 • Išsiaiškinsime, kaip reguliariai sekti ir vertinti finansinius rezultatus, identifikuoti nuokrypius nuo biudžeto ir imtis korekcinės veiklos. 
 • Nagrinėsime veiklos rodiklius, kurie padeda įvertinti organizacijos veiklos efektyvumą ir palaikyti tinkamą biudžeto kontrolę.

Veiklos planavimas dar vienas svarbus aspektas. Kaip sukurti veiklos planą, kuris atspindėtų organizacijos strategiją ir tikslus? Lektorė pristatys, kaip identifikuoti veiklos prioritetus, nustatyti konkrečius veiksmus ir atsakomybės sritis bei įtraukti įgyvendinimo grafikus, taip pat aptars lankstaus veiklos planavimo svarbą, kad organizacija galėtų prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.

Šis seminaras skirtas tiek verslo savininkams ir vadovams, tiek ir finansininkams bei buhalteriams. Seminaro metu dalyviai gaus atsakymus ne tik, kodėl biudžetavimas yra reikalingas įmonės stabilumui ir veiklos tęstinumui užtikrinti, bet ir gebės sudaryti tokį biudžetą, kuris leis skatinti didesnio rezultato kiekvieną komandos narį.

Temos:

1 dalis. Lektorius - Emilis Vasiliauskas (9.00-9.45 val.)

 • Naujos kartos biudžeto prognozavimas su Code Interpreter. Susipažinsime su dirbtinio intelekto įrankiu „Code interpreter“, kurio pagalba galėsime:
  • Suformuoti reikiamą duomenų rinkinį iš pradinių failų.
  • Paruošti duomenis analizei.
  • Atlikti prognozes, atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus.
  • Vaizduoti duomenis grafiniu būdu.

2 dalis. Auditorė - Jurgita Navikienė (10.00-15.45 val.)

 • Informacija reikalinga biudžeto sudarymui, reikalavimai biudžetui.
 • Biudžeto sudarymas, tvirtinimas, atskaitingumas.
 • Biudžetas kaip kontrolė ir motyvacinė sistema.
 • Biudžetas verslo valdymo procesuose.
 • Strateginiai sprendimai, remiantis biudžetu.
 • Įmonės veiklos prognozavimas, valdymas ir kontrolė biudžeto pagalba. Praktiniai pavyzdžiai.
 • Išvados, patarimai, rizika.
Papildoma informacija

Kiekvienas mokymų dalyvis gauna mokymų medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Mokymų trukmė: 09.00–15:45 val. Registracija 8.30–9.00 val. Pertraukos: 9.45-10.00 val., 12.00-13.00 val. (pietų pertrauka), 14.30-14.45 val. (pertrauka).

Mokymus veda
Emilis Vasiliauskas
Emilis Vasiliauskas – taikomosios matematikos magistras, verslo sistemų matematinio modeliavimo specialistas. Dirba UAB „Mokesčių srautas“ analitiku. Veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams. Ankstesnė patirtis – statistikas Lietuvos Respublikos statistikos departamente bei mažmeninės prekybos rinkos analitikas Baltijos šalims JAV įmonėje.
Jurgita Navikienė
Jurgita Navikienė – auditorė, mokesčių ekspertė, mentorė: Profesinė veikla:  UAB „Solidus vox“ įkūrėja ir vadovė. 2023 metais išrinkta „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“ (LPPARA asociacija). ŠPPAR viceprezidentė. Darbo grupės prie LR FM ir LLPPARA narė. „NEO-FIN“ finansininkų klubo vadovė. Verslumo skatinimas:  Aktyvi verslumo skatinimo Lietuvoje dalyvė.  Dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose.  Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė.  Padeda verslininkams tobulinti asmenines kompetencijas ir suteikia jiems reikiamų įrankių pasiekti tikslus. Švietimas ir konsultavimas:  Vykdo edukacines programas ir konsultacijas įmonių finansininkams nacionaliniu mastu.  Nuolat kelia savo kvalifikaciją (Austrijos Antikorupcijos akademijoje Association Baltic Institute of Corporate Governance).
Registracija
Biudžeto sudarymas, kontrolė ir veiklos planavimas įmonėse DI įrankių pagalba
Mokymų kaina: 110 Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 110Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 110Eur (+ PVM)
Taip (kaina su pietumis 110 EUR + PVM) Ne (kaina be pietų 110 EUR + PVM)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.