Apskaita

Atidėtųjų mokesčių ir kitų įsipareigojimų apskaita ir pateikimas

finansinės ataskaitose pagal TFAS

Ramunė Budrionytė
Registruotis
 • 6 ak. val.
  Kaina: 130 Eur (+ PVM)
Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2023-12-15 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2023-12-15 10:002023-12-15 15:45Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Atidėtųjų mokesčių ir kitų įsipareigojimų apskaita ir pateikimasMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Atidėtųjų mokesčių ir kitų įsipareigojimų apskaita ir pateikimas Seminaro data: 2023-12-15 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Mokymų trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietų pertrauka), 14:30-14:45 (pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
6 akad. val.
Mokymų aprašymas ir temos

Seminaras suteiks dalyviams žinių apie atidėtųjų mokesčių ir kitų įsipareigojimų apskaitą ir pateikimą finansinėse ataskaitose pagal TAS ir TFAS reikalavimus.

Seminaro metu dalyviai:

 • Supras kaip tinkamai identifikuoti ir pripažinti atidėtinius įsipareigojimus bei neapibrėžtąjį turtą, įvertinti juos ir tinkamai juos įtraukti į finansines ataskaitas. 
 • Sužinos apie mokėjimus akcijomis - kaip jie apibrėžiami, kaip teisingai pripažįstami ir vertinami bei kaip susiję sandoriai gali būti atšaukti, pakeisti ar apmokėti.
 • Analizuos pelno mokesčių aspektą, įskaitant laikinus skirtumus, atidėtojo mokesčio turto ir įsipareigojimų vertinimą bei tarpusavio užskaitą. Dalyviai sužinos, kaip šie elementai turi būti atspindėti finansinėse ataskaitose ir kaip nustatyti jų vertę.
 • Aptars trumpalaikių išmokų darbuotojams pripažinimą ir vertinimą, pelno padalijimo bei priemokų planų reikalavimus, taip pat išmokų, mokamų pasibaigus darbo santykiams, apibrėžtų įmokų ir apibrėžtų išmokų planų pateikimą finansinėse ataskaitose.

Seminaras skirtas buhalteriams, norintiems gilinti savo žinias ir įgūdžius minėtomis temomis pagal TAS ir TFAS. 

Temos:

 • 37-asis TAS “Atidėjiniai, neapibrėžtieji įsipareigojimai ir neapibrėžtasis turtas”: pripažinimo kriterijai, vertinimas ir apskaita.
 • 2-asis TFAS “Mokėjimas akcijomis”: apibrėžtis, pripažinimas ir vertinimas, sandorių atšaukimas, pakeitimas, apmokėjimas.
 • 12-asis TAS “Pelno mokesčiai”: laikinieji skirtumai, atidėtojo mokesčio turtas ir įsipareigojimai, vertės nustatymas, tarpusavio užskaita.
 • 19-asis TAS “Išmokos darbuotojams”: trumpalaikių išmokų darbuotojams pripažinimas ir vertinimas, pelno padalijimo ir priemokų planai, išmokos, mokamos pasibaigus tarnybos laiku (apibrėžtų įmokų ir apibrėžtų išmokų planai).
Papildoma informacija

Kiekvienas mokymų dalyvis gauna mokymų medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Mokymų trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietų pertrauka), 14:30-14:45 (pertrauka).

Mokymus veda
Ramunė Budrionytė
Doc. dr. Ramunė Budrionytė - Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Verslo apskaitos standarto komiteto narė, Vilniaus universiteto dėstytoja. Lektorė turi daugiau nei 20 metų patirtį dėstant auditorių, buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose bei seminaruose, daugiau nei 10 metų užsiimanti konsultacine veikla. Pagrindinės lektorės sritys yra Verslo apskaitos standartai (VAS) ir jų praktinis taikymas, Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai (TFAS), Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartai (VSAFAS) bei finansinė analizė.
Registracija
Atidėtųjų mokesčių ir kitų įsipareigojimų apskaita ir pateikimas finansinės ataskaitose pagal TFAS
Mokymų kaina: 130 Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: 130Eur (+ PVM)
Mokymų kaina: Eur (+ PVM)
Taip (kaina su pietumis EUR + PVM) Ne (kaina be pietų 130 EUR + PVM)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.