Apskaita

Apskaitos dokumentai viešajame sektoriuje

Natalja Kobzevienė
Registruotis
 • 5 ak. val.
  Kaina: 95 Eur
              85.5 Eur
Data ir vieta
Seminaras vyks
 • 2024-01-22 Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2024-01-22 10:002024-01-22 14:30Europe/VilniusBuhalterių mokymai seminaras: Apskaitos dokumentai viešajame sektoriujeMB „Buhalterių mokymai“ laukia Jūsų seminare: Apskaitos dokumentai viešajame sektoriuje Seminaro data: 2024-01-22 Seminaro vieta: Dalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje Lietuvoje Seminaro trukmė: 10.00–14.30 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12:00-12:45 (pietų pertrauka). Iki susitikimo! MB „Buhalterių mokymai“ Tel. 8 678 82847 info@buhalteriumokymai.ltDalyvio namuose arba darbo vietoje, Visoje LietuvojeMB „Buhalterių mokymai“info@buhalteriumokymai.lt)
Trukmė:
5 akad. val.
Mokymų aprašymas ir temos

Seminaro metu bus kalbama apie pirminių apskaitos dokumentų reglamentavimą, teisės aktų patvirtintas dokumentų formas, bus pateikiami aptariamų dokumentų pavyzdžiai. Taip pat bus nagrinėjama, kokie dokumentai ir žurnalai, žiniaraščiai turi būti reguliariai pildomi.

Aktualūs teisės aktų pakeitimai:

 • Įsigaliojęs Finansinės apskaitos įstatymas, kuriame dideli pokyčiai įvyko su skaitmeninimu susijusiuose apskaitos tvarkymo ir organizavimo procesuose.
 • 7-asis ,,Apskaitos politikos, apskaitinių įverčių keitimas ir klaidų taisymas” VSAFAS pakeitimai, kuriais įtvirtinta apskaitos politikos keitimas ne tik retrospektyviniu, bet ir perspektyviniu būdu.
 • Naujai įsigaliojęs nutarimas ,,Dėl inventorizacijos taisyklių patvirtinimo”, nustatantis inventorizacijos objektą, periodiškumą, atlikimą ir įforminimą, taikomą viešojo sektoriaus subjektams.
 • Dokumentų ir archyvų įstatymo pakeitimai, kuriais atsisakyta nuostatų dėl ilgai ir trumpai saugomų elektroninių dokumentų. Tuo tarpu 2024-01-01 įsigalios to paties teisės akto pakeitimai, kuriais numatyta, kad valstybės archyvai iš valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir įmonių galės perimti saugoti jų registruose ir valstybės informacinėse sistemose esančius duomenis, reikšmingus istoriniams ir kitiems valstybės dokumentinio paveldo tyrimams.

Temos:

 • Elektroniniai ir popieriniai apskaitos dokumentai.
 • Vidiniai įstaigos dokumentai – pažymos, protokolai, aktai ir pan.
 • Dokumentų derinimas ir tvirtinimas įstaigos viduje.
 • Dokumentų pasirašymas – kada tai privaloma ir kada tai vidinis sprendimas.
 • Atsakomybės už dokumentų rengimą ir vykdymą taikymas.
 • Apskaitos dokumentų judėjimas, pateikimo ir apdorojimo terminai – vidinės tvarkos atnaujinimas.
 • Klaidų taisymas, patikslinamieji dokumentai, dingusių dokumentų atkūrimo reikalavimai.
 • Atsiskaitymų su biudžetu dokumentavimas.
 • Inventorizacijos dokumentai.
 • Sutarčių su partneriais vykdymo dokumentavimas.
 • Nuosavybės metodo įtakos nustatymas ir registravimas – kokie dokumentai rengiami.
Papildoma informacija

Kiekvienas mokymų dalyvis gauna mokymų el. medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–14.30 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12:00-12:45 (pietų pertrauka).
 

Mokymus veda
Natalja Kobzevienė
Natalja Kobzevienė – lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Taip pat lektorė teikia praktines konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.
Registracija
Apskaitos dokumentai viešajame sektoriuje
Mokymų kaina: 85.5 Eur
Mokymų kaina: 85.5Eur
Mokymų kaina: Eur
Taip (kaina su pietumis EUR) Ne (kaina be pietų 95 EUR)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo gimimo datą tokiu formatu: yyyymmdd (Be taškų!).
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
* Privalomi laukai
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Buhalterių mokymai“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.